top of page

warsztaty kulinarne

Daj się zaprosić do świata dziecięcych smaków i niesamowitej wyobraźni kulinarnej. Gotujemy, pieczemy, obieramy, kroimy, szatkujemy, ugniatamy, mieszamy, smakujemy, zajadamy, część wytworów zabieramy do domu. Czekamy na dzieci, które są zdecydowane na dwugodzinną podróż kulinarną bez mamy i taty. Będziemy pichcić pod czujnym okiem Pasjowych Cioć. Sobotnia dobra zabawa w próbowanie nowych smaków, szukanie swoich kulinarnych talentów, degustowanie zrobionych potraw w doborowym towarzystwie. Rodzice mają wtedy czas wolny. Zapewniamy wszystkie materiały, fartuszki,  wodę/herbatkę oraz pojemniki na wynos :) Każde spotkanie to inny temat przewodni. Na koniec roku wręczamy pamiątkowe dyplomy i statuetki/medale/upominki,  które są podsumowaniem i uwieńczeniem starań dziecka przez cały rok szkolny.

 

Warsztaty kulinarne odbywają się w soboty w godzinach 10.00-12.00

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Opłata miesięczna:

140 zł ( każde warsztaty trwają 2 godziny) 

Pojedyncze wejścia są możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc i po wcześniejszym umówieniu się. Przy takiej formie- koszt jednorazowych dwugodzinnych zajęć wynosi 40 zł.

Zapisy trwają przez cały rok! Liczba miejsc ograniczona!

Napisz do nas wiadomość na fb, zadzwoń lub napisz sms tel.508350882, kliknięcie na fb: „wezmę udział” nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca i zapisem.

bottom of page